ستاد دیه نمایندگی استان تهران
اخبار
دیدار مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران با زندانیان جرایم غیرعمد دماوند
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران گفت: طی سال 95 تاکنون، 37 نفر زندانی شهرستان دماوند توسط این نمایندگی و کمکهای خیرین آزاد شده اند.


مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران گفت: طی سال 95 تاکنون، 37 نفر زندانی شهرستان دماوند توسط این نمایندگی و کمکهای خیرین آزاد شده اند.
به گزارش روابط عمومی نمایندگی ستاد دیه استان تهران، منوچهر رحمانی ضمن حضور در ندامتگاه شهرستان دماوند و دیدار با زندانیان جرایم غیرعمد اعلام کرد: از ابتدای سال 95 تاکنون، 37 نفر زندانی واجد شرایط و نیازمند با بدهی قریب به 603 میلیون و پانصد هزار تومان آزاد شده، به آغوش خانواده های خویش بازگشته اند.
وی تأکید کرد: طی صحبتها و جلسات متعددی که کارشناسان ستاد دیه استان با شاکیان برگزار می کنند، بخشی از طلبها را می بخشند و می توان گفت خود شاکیان پرونده ها، خیر محسوب شده و نقش مهمی در آزادی زندانیان جرایم غیر عمد دارند. بخش اعظم دیگر نیز کمکهای خود ستاد و نیز نیکوکارانی است که در طول سال، به کمک زندانیان می شتابند.
همچنین رحمانی در این دیدار که مهدی جمالیان رئیس ندامتگاه شهرستان دماوند نیز حضور داشت، اظهار داشت: جمع بدهی 37 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد نیازمند شهرستان دماوند، در مجموع بالغ بر 603 میلیون و پانصد هزار تومان بود که با پرداخت و جلب رضایت شکات، آزاد گردیدند. 
او افزود: از این تعداد 12 نفر در سال 95، 19 نفر در سال 96 و 6 نفر طی سال جاری تا 15 مرداد آزاد شده اند و دیدار امروز به منظور گفتگو با زندانیان واجد شرایط دیگری است که درخواست کمک کرده اند تا انشاالله رضایت شاکیان جلب گردد. 
این خبر می افزاید: در این دیدار مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران، با اهدای هدیه، از زحمات قاسمی رئیس مددکاری ندامتگاه تقدیر نمود. 
عزیزان نیکوکار جهت اهدای کمک های مالی و آزادی زندانیان نیازمند واجد شرایط جرایم غیرعمد می توانند از طریق تماس با شماره تلفن 88861870 و یا مراجعه حضوری به نشانی خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، نبش اعرابی 6، پلاک 25، طبقه سوم و همچنین به سایت نمایندگی ستاد دیه استان تهران (نشانیwww.tehipro.ir ) و یا لینک اطلاع رسانی @tehipro با فعالیتهای این نمایندگی و نیز نحوه ارسال کمکهای مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.
 

منبع: مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران گفت: طی سال 95 تاکنون، 37 نفر زندانی شهرستان دماوند توسط این نمایندگی و کمکهای خیرین آزاد شده اند. چهار شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷