ستاد دیه نمایندگی استان تهران
اخبار
همزمان با روز ولادت حضرت معصومه (س): یکی از مددجویان زن ندامتگاه شهرری توسط نمایندگی ستاد دیه استان تهران آزاد شد
در سالروز ولادت کریمه اهل بیت، حضرت فامطه معصومه (س)، نمایندگی ستاد دیه استان تهران، با جلب رضایت شاکی، یکی از مددجویان زن ندامتگاه شهرری را آزاد کرد.

در سالروز ولادت کریمه اهل بیت، حضرت فاطمه معصومه (س)، نمایندگی ستاد دیه استان تهران، با جلب رضایت شاکی، یکی از مددجویان زن ندامتگاه شهرری را آزاد کرد.

به گزارش روابط عمومی نمایندگی ستاد دیه استان تهران، با پیگیری کارشناسان این نمایندگی و کمک نیکوکاران، یک نفر زندانی زن که به دلیل بدهی مالی به میزان 66 میلیون تومان در ندامتگاه شهرری به سر می برد و سادات نیز بود، آزاد گردید.

بنا به این خبر، زندانی 38 ساله که مبتلا به تومور مغزی نیز بود، بایستی تا زمان پرداخت 66 میلیون تومان در زندان به سر می برد ولی با کمک خیرین و نمایندگی ستاد دیه استان تهران، توانست رضایت شاکی را جلب نماید.

نیکوکاران شرکت کننده در این امر، هدف خود را پیروی از سیره علوی و حضرت معصومه به عنوان کریمه اهل بیت(ع) دانستند.

عزیزان نیکوکار جهت اهدای کمک های مالی و آزادی زندانیان نیازمند واجد شرایط جرایم غیرعمد می توانند از طریق تماس با شماره تلفن 88861870 و یا مراجعه حضوری به نشانی خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، نبش اعرابی 6، پلاک 25، طبقه سوم و همچنین به سایت نمایندگی ستاد دیه استان تهران (نشانیwww.tehipro.ir ) و یا لینک اطلاع رسانی @tehiproبا فعالیتهای این نمایندگی و نیز نحوه ارسال کمکهای مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

 

منبع: روابط عمومی نمایندگی ستاد دیه استان تهران یک شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷