ستاد دیه نمایندگی استان تهران
اخبار
25 نفر از مددجویان ندامتگاه ورامین آزاد شدند
با همت نیکوکاران استان تهران، طی سه ماه نخست سال جاری، 25 نفر از مددجویان ندامتگاه ورامین آزاد شدند.

با همت نیکوکاران استان تهران، طی سه ماه نخست سال جاری، 25 نفر از مددجویان ندامتگاه ورامین آزاد شدند.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران با اعلام این خبرگفت:  به منظور پیشگیری از آسیب به خانواده های زندانیان جرایم غیرعمد استان و کاهش این آسیب ها و تبعات مختلف در جامعه، این ستاد با همکاری نیکوکاران، اقدام به پرداخت دیه یا اعطای وام های بلندمدت از طریق بانکهای عامل می نماید.

منوچهر رحمانی افزود: بر همین اساس، نیکوکاران استان، طی سه ماه نخست سال جاری، با پرداخت شش میلیارد و 160 میلیون ریال، موجب پرداخت بدهی یا دیه 25 نفر از مددجویان ندامتگاه ورامین و آزادی آنان شده اند. 

وی تأکید کرد: وقتی هر یک از ما برای خیرخواهی کمکی هرچند کوچک برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد داشته باشیم، ضمن شاد کردن دل خانواده ‌های آن ‌ها، آثار و برکات این ایثار در طی زندگی همیشه جاری خواهد بود.
رحمانی در پایان گفت: کمک های ما برای آزادی مددجویان جرایم غیرعمد آثار مثبتی هم برای خانواده های آنان دارد؛ زیرا چنین افرادی بیش از دیگران در معرض آسیب‌ های احتمالی اجتماعی هستند.

شایان ذکر است نیکوکاران می توانند از طریق سایت نمایندگی ستاد دیه استان تهران به نشانی www.tehipro.ir و یا لینک اطلاع رسانی tehiporo@  با فعالیتهای این نمایندگی و نیز نحوه ارسال کمکهای مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

منبع: چهار شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶