ستاد دیه نمایندگی استان تهران
اخبار
پرستار نیکوکار هزینه قربانی را برای آزادی زندانی نیازمند بدهکار اهداء کرد
یکی از پرستارانی که در خط مقدم مبارزه با کرونا تلاش می کند، هزینه قربانی امسال خود را برای آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد اهداء کرد.

یکی از پرستارانی که در خط مقدم مبارزه با کرونا تلاش می کند، هزینه قربانی امسال خود را برای آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد اهداء کرد.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران  با اعلام خبر اهدای هزینه قربانی توسط پرستار خیر اظهار داشت: اعضای کادر درمان در سراسر کشور، ایثارگرانه در راه  مبارزه با بیماری کرونا و سلامتی مردم تلاش می کنند.

منوچهر رحمانی ادامه داد: یکی از این ایثارگران، پرستاری است که تصمیم گرفته تا به جای قربانی، نذر خود را برای آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد اهداء نماید.

وی تصریح کرد: با توجه در شرایطی که امسال جهان و کشور درگیر بیماری کرونا شده، می توان به جای قربانی کردن، پول آن را به‌ عنوان هدیه جهت رفع گرفتاری زندانیان نیازمند بخشید تا این قشر افراد ضعیف از کمک بهره‌مند شوند.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران بیان داشت: این پرستار نخواست نامش اعلام شود ولی با این اقدام انساندوستانه و بخشیدن هزینه قربانی، بدهی پدر بدهکاری را به شاکی پرداخت نموده، او را از زندان نجات داد تا عید قربان امسال، شادی مهمان فرزندانش شود و نمی توان هیچ وصفی برای این شادی پیدا کرد.

او در خاتمه گفت: اگر شما به نیت قربانی، پول آن را در راه نیازمندان و کاهش آلام خانواده های زندانیان اهداء نمائید به طور حتم و یقین این اقدام شما ثواب بیشتری دارد، زیرا هم گرفتاری نجات یافته، هم شادی را به همسر و فرزندان یا پدر و مادری هدیه می دهید که هیچ امیدی برای نجات نان آور خانه شان ندارند و در این روزهای سخت همه گیری کرونا، نگرانی بیشتری برای معیشت دارند.

این خبر می افزاید: شماره کارتهای  6037991899675916 نزد بانک ملی و 5859837000095519 نزد بانک تجارت  آماده دریافت هدایای نیکوکارانی است که در روزهای سخت مبارزه با ویروس کرونا، به فکر کمک به دیگران و آزادی زندانیان نیازمند و بدهکار هستند.  همچنین شماره تماس 88861870 نمایندگی ستاد دیه استان تهران آماده پاسخگویی به سوالات می باشد و در صورت تمایل نیکوکاران می توانند اطلاعات لازم را کسب نمایند.

منبع : روابط عمومی ستاد دیه استان تهران 1399/5/8