ستاد دیه نمایندگی استان تهران
اخبار
طی سال گذشته کمیته امداد امام خمینی استان تهران بدهی ۱۰ نفر از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد را پرداخت کرد
طی سال ۹۸ کمیته امداد امام خمینی (ره) این استان، بدهی ده نفر از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد را پرداخت کرده، زمینه آزادی آنان را فراهم نمود.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران گفت: طی سال ۹۸ کمیته امداد امام خمینی (ره) این استان، بدهی ده نفر از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد را پرداخت کرده، زمینه آزادی آنان را فراهم نمود.

منوچهر رحمانی با تقدیر از نیکوکارانی که وجوه خیرخواهانه خود را جهت آزادی زندانیان در اختیار  امداد امام خمینی (ره) قرار داده اند، اظهار داشت: در این ماه مبارک که میهمان خوان الهی هستیم، خوشا به سعادت آنان که با بهره گیری از فیوضاتش به یاری دیگران می شتابند.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران افزود: با پیگیری پرونده های زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد  توسط نمایندگی ستاد دیه استان تهران، کمیته امداد امام خمینی (ره)  این استان در سال گذشته، با پرداخت هفتاد و پنج میلیون تومان، بدهی ۱۰ نفر از این قشر زندانیان را پرداخت نموده، دستور آزادی آنان توسط مراجع قضایی صادر شد.

وی همچنین با تشکر از دکتر پرپنجی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان تهران اعلام کرد: در شب های قدر، زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد و خانواده های آنان چشم انتظار یاری نیکوکارانی هستند که با پیروی از سیره علوی، به یاری درماندگان می شتابند و نان آور خانه ای را از زندان آزاد می کنند.

وی در پایان گفت: در شرایط اقتصادی فعلی و بیکاری برخی از هموطنان احتمال برخی آسیب ها بیشتر است و پرداخت بدهی و آزادی افرادی که به طور غیرعمد مرتکب جرمی شده و شاکی دارند، از بهترین اعمال بوده، نزد خداوند باریتعالی بدون اجر نمانده، موجب گره گشایی عظیمی در زندگی شخص نیکوکار خواهد شد.   

این خبر می افزاید: شماره کارتهای  ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۶۷۵۹۱۶ نزد بانک ملی و ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۰۰۹۵۵۱۹ نزد بانک تجارت  آماده دریافت این هدایا است. همچنین شماره تماس ۸۸۸۶۱۸۷۰ نمایندگی ستاد دیه استان تهران آماده پاسخگویی به سوالات نیکوکاران روزه دار می باشد.

 

کمک ۳۰۰ میلیونی خیر تهرانی به زندانیان جرائم غیر عمد استان تهران ...

منبع : روابط عمومی ستاد دیه استان تهران 1399/2/24