ستاد دیه نمایندگی استان تهران
اخبار
رویش امید در جای خالی یک نیکوکار
حضور اعضای ستاد دیه استان تهران در اولین مراسم ساگرد دانشجوی خیر

به گزارش روابط عمومی نمایندگی ستاد دیه استان تهران، سجاد پوراحسان، دانشجویی که سال گذشته در حادثه دانشگاه علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران به دیدار حق شتافت، سه روز قبل از فوتش با پس اندازی که داشت، یکی از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد استان تهران را آزاد کرد. زندانی انتخابی مرحوم پوراحسان، راننده وانتی در یکی از شهرستان های اطراف تهران بود که به دلیل بدهی سه میلیون و چهارصد هزار تومانی در زندان به سر می برد.

رحمانی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران افزود، سال گذشته در چنین روزی یکی از دانشجویانی که در حادثه مصیبت بار دانشگاه علوم و تحقیقات تهران، به دیدار حق شتافت که سه روز قبل از فوت با مراجعه به محل این نمایندگی و بررسی پرونده های مختلف، یکی از پرونده ها را انتخاب و بدهی آن زندانی را پرداخت کرده بود.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران فزود:اکنون دوستان سجاد و پدرش راه این خیر را ادامه داده و خیل نیکوکاران ستاد پیوسته اند ضمن اینکه پویش در سال گذشته شکل گرفت که باعث آزادی تعدادزیادی از زندانیان جرائم غیر عمد شد.

همچنين مردم مي توانند از طريق سايت نمايندگي به نشاني http://www.tehipro.ir و با شماره تماسهای 88862027 88861863 يا مراجعه به دفتر نمايندگي واقع در خيابان كريمخان زند، خيابان سنايي، نبش اعرابي 6، پلاك 25، طبقه سوم با فعاليت هاي اين نمايندگي و نيز نحوه ارسال كمك هاي مالي و آزادي زندانيان استان آشنا شوند.

8cr3_11.jpg

fdh1_010.jpg

منبع : روابط عمومی نمایندگی ستاد دیه استان تهران 1398/10/7