ستاد دیه نمایندگی استان تهران
اخبار
آزادی 29 مددجو جرائم غیر عمد به مناسبت ایام اربعین حسینی.
فراهم شدن آزادی 29 مددجوی جرائم غیر عمد به مناسبت ایام اربعین حسینی.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان تهران رحمانی مدیر این نمایندگی با اعلام این خبر گفت : زمینه آزادی 29 نفر مددجوی جرائم غیر عمد واجد الشرایط شامل 5 زن و 23 مرد فراهم گردید.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران در ادامه افزود: بی‌شک امام حسین (ع)‌، با حماسه‌ی سترگ عاشورا، برای همیشه تاریخ شیوه‌ زندگی کردن با حریت و آزادگی را به عالمیان آموخت؛ و اکنون این روحیه است که باعث شده مردم فهیم تهران با دستانی مهربان موجب آزادی مددجویان نیازمند جرائم غیر عمد بشوند.

وی تصریح کرد:  با توجه به برگزاری جلسات صلح و سازش و مذاکره با شکات زمینه آزادی این مددجویان در این ماه و در این ایام فراهم گردید و همچنین با ورود نیکوکاران به عرصه حمایت از مددجویان بی بضاعت بدهکار و جرایم غیر عمد، شاهد کاهش چشمگیر آسیب‌های اجتماعی نیز خواهیم بود.

نیکوکاران مي توانند کمکهای خود را از طريق سايت نمايندگي به نشاني http://www.tehipro.ir و با شماره حسابهای 0105051111006 بانک ملی و 1414 بانک تجارت به نام ستاد دیه استان تهران، تماس با شماره های  88862027 88861863  و یامراجعه به دفتر نمايندگي ستاد واقع در خيابان كريمخان زند، خيابان سنايي، نبش اعرابي 6، پلاك 25، طبقه سوم با فعاليت هاي اين نمايندگي و نيز نحوه اعطای كمك هاي مالي و آزادي زندانيان استان آشنا شوند.

 

منبع : روابط عمومی ستاد دیه استان تهران 1398/7/30