ستاد دیه نمایندگی استان تهران
اخبار
آزادی 241 زندانی با کمک نیکو کاران، خیرین و ستاد دیه استان تهران.
به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان تهران؛ بیش از 241 زندانی جرائم غیر عمد تا پایان مرداد ماه سال جاری با کمک ستاد دیه استان تهران از زندانهای استان تهران آزاد شدند. حیات الغیب مدیر کل زندانهای استان تهران بااعلام این خبر اظهارداشت: با پیگیری  های انجام شده توسط کارشناسان ستاد دیه استان تهران و مددکاران زندانهای استان و همیاری خیرین نیکوکار تعداد 241 مددجو از زندانهای استان آزاد شدند.

 

نایب رئیس هیئت امناء ستاد دیه استان تهران در ادامه افزود: از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد ماه تعداد  241 زندانی جرائم غیر عمد با مجموع 649.723.437.764 ریال بدهی  و با اخذ گذشت سخاوتمندانه شکات و پذیرش اعسار مددجویان از سوی مراجع قضایی و همچنین با مجموع کمک 68.687.938.856 ریالی مددجویان مذکور از زندان های استان تهران آزاد شدند.

حیات الغیب همچنین افزود: از این تعداد زندانی 8 نفر مددجو زن نیازمند بوده که با توجه به شریعت دین مبین اسلام مبنی بر اولویت کمک به این دسته از زندانیان نیازمند  از زندان آزاد گردیدند.

مدیر کل زندانهای استان تهران در ادامه خاطر نشان کرد : در حال حاضر تعداد 1289 زندانی جرائم غیر عمد در زندانهای استان تهران به سر می برد که 598 نفر مددجو مشمول کمک های ستاد دیه می گردند.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از خیرینی که در این سالها ما را یاری کردند افزود: اگر دست یاری مردم در این امر خداپسندانه نباشد کمک به نیازمندان گرفتار در بند را به کندی و سختی میتوان انجام داد پس لطف خداوند شامل ما شده که همچین مردم خیرخواه و نیکوکاری داریم تا ما را در این امور یاری کنند. همچنین نیکوکار جهت اهدای کمک های مالی و آزادی زندانیان نیازمند واجد شرایط جرایم غیرعمد می توانند از طریق تماس با شماره تلفن 88862027 و 88861863 و یا مراجعه حضوری به نشانی پل کریمخان زند، خیابان سنایی، نبش اعرابی ۶، پلاک ۲۵، طبقه سوم و همچنین به سایت نمایندگی ستاد دیه استان تهران نشانی http://tehipro.ir و یا لینک اطلاع رسانی اینستا گرام @setaddiye.tehran فعالیتهای این نمایندگی و نیز نحوه ارسال کمکهای مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

 

منبع : روابط عمومی ستاد دیه استان تهران 1398/6/12