ستاد دیه نمایندگی استان تهران
اخبار
آزادی 25 زنداني جرائم غيرعمد با کمک خیرین و ستاد دیه استان تهران
به مناسبت عید قربان و ماه ذی الحجه تعداد 25 زنداني جرائم غيرعمد با کمک خیرین و ستاد دیه استان تهران آزاد شدند.

به گزارش روابط عمومی ستاد استان تهران : به مناسبت عید قربان و ماه ذی الحجه تعداد 25 زنداني جرائم غيرعمد با کمک خیرین و ستاد دیه استان تهران آزاد شدند.

منوچهر رحماني مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران: با ورود نیکوکاران به عرصه حمایت از مددجویان بی بضاعت بدهکار و جرایم غیر عمد، شاهد کاهش چشمگیر آسیب‌های اجتماعی نیز خواهیم بود.

رحماني در ادامه افزود: در آیین ما ایرانیان و دین اسلام، بر اهمیت نجات دیگران از گرفتاری و انجام امور خیر، توصیه‌شده و با عمل به این تأکیدات شاهدیم هرساله علی‌رغم مشکلات مالی و معضلات معیشتی تعداد زیادی از زندانی بدهکار مالی یا دیه از زندان آزاد و به آغوش گرم خانواده‌های خود باز می‌گردند در همین راستا به مناسبت عید قربان و ماه ذی الحجه تعداد 25 زنداني جرائم غيرعمد با کمک خیرین و ستاد دیه استان تهران آزاد شدند.

وی در ادامه افزود: همچنين مردم مي توانند از طريق سايت نمايندگي به نشاني http://tehipro.ir/Default و با شماره تماسهای 88862027 – 88861863 يا مراجعه به دفتر نمايندگي واقع در خيابان كريمخان زند، خيابان سنايي، نبش اعرابي 6، پلاك 25، طبقه سوم با فعاليت هاي اين نمايندگي و نيز نحوه ارسال كمك هاي مالي و آزادي زندانيان استان آشنا شوند.

منبع : http://tehipro.ir/Default 1398/5/20