ستاد دیه نمایندگی استان تهران
اخبار
در جلسه هیأت امنای نمایندگی ستاد دیه تهران پرونده 14 نفر زندانی بررسی شد
به منظور بررسی برنامه ها و راهکارهای موجود، جلسه هیئت امنای نمایندگی ستاد دیه استان تهران با حضور اعضای این هیئت روز دوشنبه برگزار گردید.

به منظور بررسی برنامه ها و راهکارهای موجود، جلسه هیئت امنای نمایندگی ستاد دیه استان تهران با حضور اعضای این هیئت روز دوشنبه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی نمایندگی ستاد دیه استان تهران، در این جلسه که در محل دفتر این نمایندگی برگزار شده بود، منوچهر رحمانی گفت: ماندن افرادي كه به واسطه جرائم غير عمد اعم از مالي و حوادث در زندان به سر می برند اثرات جبران ناپذیر بسياري بر روي خانواده‌هاي آنان مانند فقر، ترک تحصیل فرزندان و دیگر آسیبهای اجتماعی  به همراه دارد.

وی با اشاره به فعالیتهای انجام شده در دهه کرامت که منجر به آزادی 26 نفر از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد استان گردید، اظهار داشت: نیکوکاران با کمک‌های نقدی خود دل زندانی و خانواده چشم انتظارش را شاد می کنند و  این یک توفیق بزرگ الهی است.

شایان ذکر است در ادامه جلسه از بین پرونده های موجود با کمک مالی به 14 نفر از مددجویان نیازمند واجد شرایط استان تهران که از سوی زندانها معرفی شده بودند، موافقت گردید و  برنامه ها و راهکارهای موجود در زمینه جمع آوری کمک و نیز آزادی مددجویان نیازمند مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

شایان ذکر است جلسه هیئت امنا هر دو هفته یک بار در محل نمایندگی برگزار می گردد و پرونده های مددجویان واجد شرایط مورد بررسی قرار می گیرد.

 

منبع : روابط عمومی نمایندگی ستاد دیه استان تهران 1398/4/25