ستاد دیه نمایندگی استان تهران
اخبار
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران: با شروع دهه کرامت، نیکوکاران بدهی چهارده نفر از زندانیان نیازمند را پرداخت نموده اند
با شروع دهه کرامت و به پیروی از سیره رضوی، تاکنون نیکوکاران استان تهران، چهارده نفر مددجوی نیازمند جرایم غیرعمد را آزاد  نموده اند.

به گزارش روابط عمومی نمایندگی ستاد دیه استان تهران، منوچهر رحمانی با اعلام این خبر گفت: با ورود نیکوکاران به عرصه حمایت از مددجویان بی بضاعت بدهکار و جرایم غیر عمد، شاهد کاهش چشمگیر آسیب‌های اجتماعی نیز خواهیم بود. زیرا مردم در روند کمکهای مالی، با عواقب ناآگاهی از مسائلی مانند قوانین چک و سفته، صندوقهای قرض الحسنه خانگی، عدم رعایت نکات ایمنی در کارگاهها یا عواقب نداشتن بیمه آشنا شده، در سطح جامعه منعکس می نمایند.

 مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران افزود: تمام مفاهیم سازنده‌ فرهنگ اسلامی، در این دهه بیشتر تداعی می‌شوند چرا که حضرت معصومه(س) و امام رضا (ع) مظهر نیکی و بخشندگی به نیازمندان هستند.

وی ضمن اعلام این که به همت ستاد دیه استان تهران، نیکوکاران از روز میلاد حضرت معصومه (س) تاکنون با اهدای کمکهای خویش، چهارده نفر را آزاد کرده اند گفت: این روند تا پایان دهه کرامت و روز میلاد امام رضا (ع) به صورت ویژه ادامه دارد و منتظر حضور بیشتر نیکوکاران و آزادی بیشتر زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد هستیم،  علاوه بر این کمک و دستگیری از زندانیان نیازمند مختص ایام خاص نیست و نمایندگی ستاد دیه استان تهران آماده جذب این کمکها در طول سال بوده، در مقابل پاسخگوی تک تک نیکوکارانی است که با انفاق مال، پیگیر آزادی زندانیان هستند.

بنا به این خبر، نیکوکاران همواره می توانند با شماره حساب 1414 بانک تجارت، شماره کارت 5859837000095519 یا شماره گیری#1414*733*  از طریق تلفن همراه کمکهای خود را به زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد اهداء نمایند. همچنین در صورت تمایل ضمن مراجعه حضوری به ستاددیه استان تهران واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، نبش اعرابی 6، پلاک 25، طبقه سوم، شماره تلفن 88861870 و یا سایت این ستاد به نشانیwww.tehipro.ir  با فعالیتهای این نمایندگی و نیز نحوه ارسال کمکهای مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

منبع : روابط عمومی نمایندگی ستاد دیه استان تهران 1398/4/17